#1 2010-08-29 19:18:40

Hekoi Uchiha

http://i29.tinypic.com/2q8ymok.jpg

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 73
Punktów :   

Event Hermit Mode

Wielki Mędrzec z góry Myoboku zapowiedział:
- Jeżeli ktoś będzie na tyle silny, by pokonać Naruto, jego także nauczymy zdolności Hermit Mode. Jestem absolutnie pewny, że nie będzie to łatwe zadanie i że sprosta mu tylko wyjątkowa osoba. Jednak jest was tak wiele...a nie mogę nauczyć każdego z was tego zaawansowanego stanu równowagi pomiędzy ciałem, a naturą....Moim uczniem zostanie ten, kto pokona Naruto, następnie sprosta wszystkim pozostałym konkurentom! Do walki może przystąpić każdy, jednak nie każdy może wygrać. Cóż, jeżeli tylko jeden z was pokona mojego podopiecznego, to on pozyska cudowną zdolność, jaką jest Sage Mode. A teraz się rozejdźcie, muszę się przespać...wróćcie jutro, tylko nie z samego rana - mam zamiar się wyspać.
Po tych inteligentnych słowach Mędrzec zapadł w głęboki sen.

=====================

Jesteście gotowi? Tak szybko? W takim razie zaczynamy za kilka dni. W tym czasie czekam, aż zgłosi się wiele chętnych i nieustraszonych shinobich.
Mam dużo cierpliwości, a zapewne wy też potrzebujecie czasu do namysłu? Nie? Mimo wszystko ja się jeszcze prześpię... - Mędrzec zasnął ponownie, jego sen jest jeszcze głębszy niż ostatni głęboki sen. ()

/Naruto będą kierować osoby z odpowiednią do tego rangą/
=

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprojekty inseminacja bydła dom