#1 2010-08-29 19:12:14

Hekoi Uchiha

http://i29.tinypic.com/2q8ymok.jpg

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 73
Punktów :   

Rozdiał I: Zadanie dla Szaleńców

Do jednych z najsilniejszych ninja z różnych wiosek został rozesłany list, który dostarczył posłaniec. Według listu kilka pojedynczych osób, duma wiosek, została poproszona o udanie się do wyznaczonego na mapie miejsca. Udali się tam: Kazuki, Oprae Irna, Kidomaru, oraz Doma_Tor. Ponieważ niebo było pochmurne, a Phoenix lubi sobie pospać, niestety przegapił godzinę spotkania zostając w domu.

Zebrane osoby chwilę czekały, jednak po pewnym czasie z północnej strony lasu wyszła do nich zakapturzona postać. Nikt nie był w stanie zobaczyć kto kryje się pod płaszczem, mogli się jedynie domyślać. Osoba która ich zebrała, zaczęła mówić:
Mam zadanie dla każdego z was i oczekuję że wykonacie je wspólnie...
Kazuki całkowicie ignorując zakapturzonego człowieka, obrócił się i zaczął iść w przeciwnym kierunku.
Wtedy poczuł słup światła przebijający jego klatkę piersiową, który skutecznie go unieruchomił.
Jak już powiedziałem mam dla was wszystkich zadanie.
Jeżeli je wykonacie, będziecie znani w całym świecie ninja.
Waszą misją jest przeniknięcie do Bazy Akatsuki, która znajduje się na granicy Kraju Ognia, oraz na zniszczeniu znajdującego się tam pomnika.
Możliwe że będzie chroniony, musicie jednak go zniszczyć w całości, bez względu na wszystko.
Możecie walczyć, jednak nie musicie, wszystko zależy od tego, czy zostaniecie zauważeni przed wejściem do środka jaskinii.
Liczę na was...
Zaraz po tym jakiś młody chłopiec przebiegł żwawo obok postaci i zdjął
jej kaptur. Ukazała wam się twarz Aerisa(moja ).
Niestety mędrzec nie zniósł tego dobrze i zniknął zabierając dzieciak ze sobą. Chłopiec zdążył jeszcze wykrzyknąć:
Heja, nazywam się...
Słup światła w międzyczasie zniknął z ciała Kazukiego.

Zostaliście w środku lasu, z możliwością do podjęcia misji, lub zignorowania Aerisa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet kuków owczarek francuski beauceron szczenięta www.moment.pl